Oto kontrolery do PlayStation VR 2

  • Rajsi
  • 23.03.2021
  • 0

Mamy tutaj fanów wirtualnej rzeczywistości? Jeśli tak to dzisiaj informacja prosto dla Was.

Otóż od jakiegoś czasu słyszy się o domniemanym PlayStation VR 2. Póki co wiadomości jest naprawdę niewiele, a Jim Ryan przyznał, że na więcej szczegółów poczekamy sobie jeszcze naprawdę długo. Nie wiemy jak mają wyglądać nowe google, jednak dowiedzieliśmy się, że dalej będą przewodowe – tym razem połączone będą jednym, a nie dwoma kablami.

Dzisiaj jednak przychodzimy z ciekawym smaczkiem dotyczącym nowej odsłony VR. Otóż Sony przedstawił jak prawdopodobnie będą wyglądały nowe kontrolery do VR 2.
Firma całkowicie odeszła od patentu pałek PS Move, a nowe kontrolery wyglądają zupełnie inaczej. Zbudowane są tak, by jak najlepiej leżały w naszych dłoniach, mają kształt orbity, która nijako oplata naszą dłoń.

Co ciekawe, sam kształt to nie jedyna zmiana w owych kontrolerach. Mają one zostać również udoskonalone poprzez technologie znaną z PlayStation 5. Mowa tutaj oczywiście o haptycznych wibracjach i adaptacyjnych triggerach. Zmiana ta z pewnością przyczyniłaby się do jeszcze większej i bardziej szczegółowej imersji podczas grania. Dodatkowo kontrolery mają zostać także wyposażone w możliwość odczytywania dotyku poszczególnych palców.

Zobaczcie sami jak wyglądają kontrolery do nowego VR:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *