Laptopy i komputery - porównaj ceny

Oferta darmowych gier już niedługo

  • Rajsi
  • 16.11.2020
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nowa okazją do pobrania gier za darmo, które już za chwilę będą dostępne za darmo dzięki Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania dwóch produkcji.

Tytuły jaki możemy zdobyć to Elite Dangerous oraz The World Next Door.

Cała akcja zacznie się już w czwartek –  19 listopada i skończy się w czwartek – 26 listopada. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gier póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Elite Dangerous – TUTAJ
  • The World Next Door – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Elite Dangerous:
Elite Dangerous to symulator kosmiczny MMO, który przywraca jeden z pierwszych otwartych światów w historii gier dla nowego pokolenia graczy. Przeżyj epicką przygodę w połączonej, w pełni odtworzonej Drodze Mlecznej, odkrywając stale rozwijająca się fabułę o iście kosmicznych proporcjach.

The World Next Door:
The World Next Door to połączenie dynamicznych bitew z łamigłówkami, wyrazistej fabuły i wciągających elementów powieści wizualnej. Wciel się w postać Jun — zbuntowanej nastolatki uwięzionej w równoległej rzeczywistości zamieszkanej przez magiczne stworzenia — która musi odnaleźć drogę do domu, zanim skończy jej się czas.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *