Odświeżona wersja GTA V nie wygląda najlepiej i ukaże się dużo później

  • Rajsi
  • 10.09.2021
  • 0

Na wczorajszym pokazie PlayStation Showcase zaprezentowano nowy trailer GTA V na PlayStation 5.

Odświeżona, next-genowa wersja GTA V pierwotnie miała się pokazać już w listopadzie tego roku, niestety Rockstar zmienił nieco plany. W najnowszym materiale możemy zobaczyć, że nowa wersja GTA V i GTA Online pokaże się na PlayStation 5 dopiero w marcu 2022 roku.

Trailer ukazuje również fragmenty rozgrywki z odświeżonej wersji i będąc szczerym – absolutnie nie robią one wrażenia. Produkcja wygląda bardzo podobnie do wersji, którą mamy obecnie. Jedynym, pewnie największym szczegółem będzie to, że gra zadziała w 60 klatkach na sekundę, jednak mając na uwadze to, że GTA V / GTA Online na PC już dawno działa w 60 FPS’ach, nie będzie to wielką nowością.

Trailer odbił się naprawdę negatywnym echem wśród graczy. Są oni zdenerwowani, że Rockstar zamiast zając się GTA 6 i podać chociaż najmniejsze szczegóły dotyczące nowej odsłony gry woli wydoić ostatnie krople mleka z krowy jaką jest GTA V. Osobiście uważam, że jest to naprawdę żałosne zachowanie ze strony studia patrząc również na to, że GTA V ma już 8 lat. Gracze także nie chowają urazy i pod najnowszym trailerem jest już ponad 2 razy więcej łapek w dół niż w górę. Sekcja komentarzy również nie zostawia wiele do życzenia.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *