Gry - sprawdź opinie

Obcy: Izolacja za darmo dzięki Epic Games

  • Rajsi
  • 18.04.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już niedługo będą dostępna w Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania aż dwóch produkcji.

Przypomnijmy również, że jeszcze przez kilka dni możemy pobrać za darmo Deponia: The Complete JourneyKen Follett’s The Pillars of the Earth oraz The First Tree – TUTAJ szczegóły!

Tytuły jaki będziemy mogli zdobyć w przyszłym tygodniu to Obcy: Izolacja oraz Hand of Fate 2.

Cała akcja zacznie się już w czwartek –  22 kwietnia i skończy się w czwartek – 29 kwietnia. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Obcy: Izolacja – TUTAJ
  • Hand of Fate 2 – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Obcy: Izolacja:
Odkryj prawdziwe oblicze strachu w Obcy: Izolacja – survival horrorze, w którym panuje atmosfera nieustającego terroru, a na każdym kroku czyha śmiertelne zagrożenie… Gra wykorzystuje silnik CATHODE.

Hand of Fate 2:
Nowy bohater staje twarzą w twarz z Rozdającym w Hand of Fate 2! Opanuj żywą planszówkę z nieskończenie grywalnymi zadaniami – odblokuj nowe karty, zbuduj własną przygodę, a potem pokonaj wrogów w brutalnej walce w czasie rzeczywistym!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *