Nowy materiał z Forzy Horizon 5

  • Rajsi
  • 27.09.2021
  • 0

Dawno nie było żadnych wieści o Forza Horizon 5, także dzisiaj przychodzimy z nowym materiałem!

Nowa odsłona kultowej serii ukaże się już 9 listopada 2021 roku na komputerach z Windowsem 10 oraz na konsolach Xbox One i Xbox Series. Przypomnijmy od razu, że Forza Horizon 5 zabierze nas do Meksyku czyli nowej lokalizacji, w której przyjdzie nam jeździć.

Nowy odcinek Let’s ¡Go! jest już 8 epizodem.
Trwa on niecałą godzinkę i głównie skupia się na przeróżnych trybach. W materiale poznamy wiele ciekawych trybów gry, w które będziemy mogli zagrać i urozmaicić sobie rozgrywkę. Nie zabraknie także grania multiplayer z innymi graczami oraz luźnej jazdy po pięknych krajobrazach. Jeśli więc stęskniliście się za Forza Horizon 5 to zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału!

Jakiś czas temu informowaliśmy także o tym, że w sieci wylądowała pełna mapa gry. Jeśli jej jeszcze nie widzieliście lub chcecie przypomnieć sobie jej ogrom to zapraszam TUTAJ!
Ponad to przypomnijmy także szybko, że w grze będziemy mieli dostępnych kilka „biomów„: CanyonTropical CoastFarmlandArid HillsJungleLiving DesertRocky CoastSand DesertSwampUrban City of Guanajuato.
W Forza Horizon 5 spotkamy to co z Meksykiem kojarzy się najbardziej czyli wielkie kaniony oraz rozległe pustynie. Oprócz tego będziemy mogli pojeździć na nieco bardziej dzikich terenach jak tropikalne dżungle, w których z pewnością przyda nam się off-roadowy samochód. Jak już o off-roadzie mowa to oczywiście nie będzie mogło zabraknąć mokradeł oraz bagien, a także górskich szczytów.

OTO NAJNOWSZY MATERIAŁ Z FORZA HORIZON 5:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *