NOWE Limitowane Koszulki

  • Paveł
  • 1.09.2018
  • 2

Moi Drodzy! Nowe, Limitowane koszulki z Panem Kotem już na sklepie! Tym razem dużo hajsu i 1000 $ na koszulce z okazji zbliżających się 1000 filmów GTA Online na kanale!

Koszulki są LIMITOWANE, a więc dostępne wyłącznie do końca października 2018. Ponadto koszulki są numerowane, każda otrzyma indywidualny, unikalny numer, który będzie zależny od tego czy zamówicie koszulkę jako pierwsi, drudzy, itd. Do każdego zamówienia gratis dorzucam kartkę z podziękowaniem oraz własnoręcznym autografem, podpisem.

Co najważniejsze, cały zysk z koszulek przeznaczam na kolejny film GTA Real Life. Otrzymujecie więc nie tylko koszulkę, ale jednocześnie wspieracie mnie, zbliżając do realizacji kolejnego, znacznie większego projektu. Chciałbym, aby drugi film był jeszcze lepszy, dłuższy, miał więcej akcji, dialogi. Do tego jednak wymagany jest dość gruby portfel.

Dziękuję wszystkim za wsparcie! Mam nadzieję, że koszulki Wam się spodobają i będą długo służyć. Wszystkie wzory, rozmiary i szczegóły możecie znaleźć tutaj: sprawdź

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *