Gry - porównaj ceny

Nowe darmowe gry od Epic Games już od dzisiaj

  • Rajsi
  • 10.11.2022
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za moment będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania dwóch produkcji.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez chwilę mamy szansę za darmo zdobyć Filament oraz Rising Storm 2: Vietnam. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuły, które możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to Shadow Tactics oraz Alba – A Wildlife Adventure.

Cała akcja zaczyna się już dzisiaj –  10 listopada i skończy się w czwartek – 17 listopada. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Shadow Tactics – TUTAJ
  • Alba – A Wildlife Adventure – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Shadow Tactics:
Shadow Tactics to hardkorowa skradanka taktyczna osadzona w Japonii w okresie Edo. Nowy Szogun przejmuje władzę nad Japonią i egzekwuje ogólnokrajowy pokój. Rekrutuje pięciu fachowców o niezwykłych umiejętnościach w zakresie zabójstw, sabotażu i szpiegostwa.

Alba – A Wildlife Adventure:
Nawet najmniejsza osoba może dokonać wielkich zmian. Dołącz do Alby, która wyrusza, aby uratować swoją piękną wyspę i jej dziką przyrodę. A być może także rozpocząć rewolucję.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

NIE PRZEGAP OKAZJI:

Laptopy i komputery - zobacz ceny