Laptopy i komputery - porównaj ceny

Nowa poszlaka w sprawie GTA VI?

  • Rajsi
  • 27.11.2020
  • 0

Ostatnio informowaliśmy Was o nowej aktualizacji, którą Rockstar ma w planach wprowadzić już 15 grudnia. Tyczy się ona nowego, wielkiego napadu, który będzie dostępny na nowej części mapy czyli mocno strzeżonej wyspie. Jeśli chcecie dowiedzieć się o tym więcej to zapraszamy TUTAJ!

Pamiętacie jednak jak Rockstar zapowiedział ową aktualizację?
Studio opublikowało wtedy krótki, 10-sekundowy filmik, na którym widać urywki nowej mapy oraz martwego człowieka wyrzuconego przez morze. Na materiale widać również jeden mały szczegół – współrzędne geograficzne nowej wyspy.

Internauci jednak postanowili inaczej wykorzystać owe współrzędne i wpisali je do Google Maps. To co się ukazało jest dość zaskakujące.
Otóż po ich zamieszczeniu ukaże nam się piaszczysta droga w Stanach Zjednoczonych w stanie Wirginia. Droga ta układa się dość przejrzyście w rzymską cyfrę VI czyli 6.

 

No i teraz pytanie – jak to interpretować? Czy Rockstar chciał nam tym coś pokazać i nakreślić, że pamięta o GTA VI? Czy może gracze głodni nowej odsłony serii GTA po prostu nadinterpretują ukazaną grafikę?
Moim zdaniem ewidentnie widać tutaj cyfrę „VI”, lecz nie wiadomo co tak naprawdę za tym stoi. Dajcie znać co Wy o tym myślicie i czy faktycznie przypomina Wam to szóstkę?

Dla przypomnienia – oto filmik na którym widać owe współrzędne geograficzne:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *