Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Nowa Polska Gra – Grave Keeper

  • Rajsi
  • 21.03.2019
  • 3

Szykuje się nowa, ciekawa gra od polskiego wydawnictwa! 

Mowa tutaj o grze Grave Keeper, którą przygotowuje dla nas studio Ultimate Games.
Jest to tytuł hack’n’slash czyli gatunek, który głównie skupia się na zabijaniu potworów, zdobywaniu doświadczenia i rozbudowywaniu statystyk postaci.

W produkcji będziemy mieli do czynienia z Królem Szkieletów, który zamieszkał w Zakazanej Twierdzy. Jest to miejsce cechujące się olbrzymimi bogactwami i rzadkimi przedmiotami. My jako łowca nagród, który szuka nowych przygód będziemy mieli na celu zabrać wszystkie skarby i pokonać nieustraszonego bossa.

Oczywiście droga do tego jest bardzo długa. W między czasie będziemy musieli stawić czoła mnóstwu niebezpieczeństw na polach, pustyniach, łąkach, twierdzach czy lochach. Na drodze stanie wiele przeciwników, których będziemy zmuszeni pokonać. Spotkamy np. szkielety, zombi, duchy, demony, diabły czy inne równie ciekawe postacie.

W grze nie zabraknie także przełomowych momentów jakimi będą walki z bossami, których jest 9. Oczywiście będziemy także mieli do dyspozycji różne misje oraz codzienne zadania.

Bardzo ważnym aspektem będzie nasza postać. W tytule będziemy zbierać np. monety, za które kupimy nowe przedmioty czy ulepszenia do nich. W zależności od naszego „level’u” nasza postać będzie coraz bardziej rozbudowana – będziemy zyskiwać nowe moce czy umiejętności.

 

A wszystko to w bardzo ciekawym, zróżnicowanym świecie fantasy, który na pewno niejednokrotnie nas zaskoczy.
Gra swoją premierę ma zaplanowaną na 29 marca na Steam, a w późniejszym czasie pojawi się także na Nintendo Switch.

Jeśli gra Wam się spodobała i chcielibyście w nią zagrać to mamy świetną wiadomość. Otóż bliżej premiery będziemy dla Was mieli kilka kluczy do rozdania na Steam. Bądźcie zatem na bieżąco, a będziecie mieli szanse zdobyć Grave Keeper zupełnie za darmo!

 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo