Nowa oferta Epic Games już zmierza

  • Rajsi
  • 10.10.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za kilka dni będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania tylko jednej produkcji oraz pewien pakiet.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez 3 dni mamy szansę za darmo zdobyć PC Building Simulator. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuł jaki możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse oraz Pakiet Epic Paladins.

Cała akcja zaczyna się już w czwartek –  14 października i skończy się w czwartek – 21 października. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse – TUTAJ
  • Pakiet Epic Paladins TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse:
Zostań zombie. Skop tyłki i dobierz się do mózgów. Jest rok 1959 i miasto Punchbowl w stanie Pensylwania wiedzie prym w zakresie postępu i jakości życia. Pokaż żyjącym, że prawo i porządek nie dadzą rady nieżyjącemu na misji!

Pakiet Epic Paladins:
Wskocz do Paladins z pakietem na wyłączność dla Epic Games, dostępnym przez ograniczony czas! Pakiet Epic Paladins odblokowuje 4 czempionów oraz dodatkowe przedmioty kosmetyczne dla każdego z nich!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *