Laptopy i komputery - porównaj ceny

Nowa mapa w GTA Online?!

  • Rajsi
  • 19.11.2020
  • 1

Dzisiaj przychodzimy z szybkim, lecz naprawdę konkretnym news’em. Otóż niedawno Rockstar opublikował bardzo ciekawy materiał na swoim Tweeterze. Trwa on tylko 10 sekund, lecz pokazuje coś co może być naprawdę niesamowite.

Zacznijmy od tego, że chodzą pogłoski o największej aktualizacji do GTA Online, która ma pojawić się już w grudniu. Dodatkowo Rockstar ostatnio wspomniał, że szykują się nowości w kwestiach napadów.
Dzisiaj studio na swoim Twiteerze opublikowało krótki, 10-sekundowy filmik, który wskazuje, że Rockstar przygotowuje coś wielkiego. Otóż widać na nim krótkie scenki pokazujące totalnie nową scenerie i nowe miejsca w grze. Jeśli się nim przyjrzymy to zdamy sobie sprawę, że miejsca te nie występują w tym momencie nigdzie na znanej nam mapie z GTA Online. Oznacza to, że Rockstar szykuje nową część mapy? Wyspę? A może większą miejscówkę, gdzie moglibyśmy wykonać nowy napad? Tego nie wiemy ale miejmy nadzieję, że Rockstar już niedługo odsłoni więcej kart.

Dodatkowo, w grze pojawił się martwy człowiek z walizką, którego możemy znaleźć na plaży. Widzimy go również na samym początku omawianego filmiku. Ciekawe co to wszystko może oznaczać. Zajrzyjcie na poniższy film i sami zobaczcie jak prezentuje się „nowa część mapy”.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *