Gry - porównaj ceny

Need for Speed Unbound zaprezentowany na gameplayu

  • Rajsi
  • 21.11.2022
  • 0

Mamy coś konkretnego! 

Nowa odsłona Need for Speed zbliża się do nas coraz większymi krokami. Premierę widać już praktycznie na horyzoncie, także w końcu przyszła pora na coś, na co gracze długo czekali.
Need for Speed Unbound został zapowiedziany już jakiś czas temu, lecz mimo tego, cały czas dostawaliśmy okrojone trailery i zwiastuny, co zaczęło się nie podobać graczom. Na szczęście w końcu mamy ciekawy materiał.

Przypomnijmy jednak od razu kiedy tak w ogóle Need for Speed Unbound się pojawi. Czas mija naprawdę szybko, ponieważ tytuł zadebiutuje już za około 1,5 tygodnia, a dokładnie – 2 grudnia. Produkcja ukaże się na PlayStation 5Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem OriginSteam i Epic Games Store.
Z racji, że do premiery zostało niewiele, dzisiaj przychodzimy z dość konkretnym materiałem. Otóż na kanale Need for Speed pojawił się ciekawy gameplay, który w końcu w jasny sposób ukazuje rozgrywkę z Need for Speed Unbound.
Zobaczymy na nim fragmenty paru wyścigów, które toczą się po zatłoczonym mieście, dzięki czemu zobaczymy przy okazji jak prezentuje się miejsce akcji. W filmie nareszcie możemy zobaczyć „surowefragmenty rozgrywki, bez zbędnego montażu czy filmowych scenek. Możemy więc zaznajomić się w głębszy sposób z tym jak Need for Speed Unbound tak naprawdę się prezentuje. Koniecznie zajrzyjcie poniżej i obejrzyjcie najnowszy materiał zatytułowany „Speed Race Gameplay„.

Jeśli komuś nie pasuje nowy, graffitowy styl to przypominamy, że możemy go w każdej chwili wyłączyć w ustawieniach gry, także bez obaw. Niedawno informowaliśmy również o oficjalnych wymaganiach gry na PC oraz jej cenie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to zapraszamy TUTAJ!

Oto omawiana produkcja: 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

NIE PRZEGAP OKAZJI:

Laptopy i komputery - zobacz ceny