Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Need for Speed Heat – oficjalny zwiastun premierowy

  • Rajsi
  • 28.10.2019
  • 0

Nowa produkcja dotycząca Heat’a! 

Nowy Need for Speed – Heat nadchodzi już naprawdę ogromnymi krokami, ponieważ premiera jest zaplanowana na 8 listopada 2019 roku na PCPlayStation 4 oraz Xbox One.
Tytuł już niedługo zagości za sklepowych pułkach, także to najwyższy czas na oficjalny zwiastun gry!

Trailer nie jest długi ale zobaczymy w nim to co najważniejsze –  ciekawe, sportowe auta, wyścigi, walkę z policją oraz piękną okolicę Palm City.
O Heat’ie pojawiło się już sporo informacji. Wiemy jakie samochody pojawią się w grze – TUTAJ oraz jak będzie wyglądać mapa miasta, po którym przyjdzie nam się ścigać – TUTAJ.
Jeśli zamierzcie pograć w produkcję na PC to zapraszamy TUTAJ po wymagania sprzętowe gry! Zajrzyjcie również TUTAJ by oprócz zwiastuna zobaczyć także film z rozgrywki!

Małe przypomnienie informacji o Need for Speed Heat:
Gra będzie „podzielona” na dwie główne fazy, w których będzie działo się coś odmiennego – mowa tutaj o dniu i nocy.
Za dnia w mieście Palm City bo właśnie tam akcja gry zostanie umiejscowiona, będą odbywały się zawody Speedhunter Showdown. Będziemy mogli tam legalnie zarobić na ulepszenia dla swojego samochodu.
W nocy zaś zacznie się prawdziwa akcja. Po zmroku będziemy mogli brać udział w nielegalnych wyścigach, budować swoją reputację i uzyskać dostęp do kolejnych wydarzeń i lepszych części. Trzeba będzie jednak mocno uważać na policję, która w Need for Speed Heat będzie grać główną rolę, a po zachodzie będzie na nas polować nie grając uczciwie.

OTO OFICJALNY ZWIASTUN: 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo