TELEDYSK - TO THE TOP

NAGRODY dla Patronów

  • Paveł
  • 5.09.2018
  • 7

Tak, dokładnie! Będzie o nagrodach i pieniądzach, a także filmach, mojej twórczości, czyli mówiąc wprost – Paveł na PATRONITE.

Jeżeli jeszcze nie wiecie jak to działa, to już Wam w skrócie objaśnię. Jest to platforma, strona, dzięki której każdy kto zechce, może wesprzeć mnie w moich działaniach, za co nawet otrzyma nagrodę. Rzecz jasna nagrody są zależne od wielkości wsparcia. Im więcej, tym większa nagroda Was czeka. Oczywiście jestem pewien, że wiele osób chętnie, bezinteresownie wesprze i najlepszą dla nich nagrodą będzie kolejny, jeszcze lepszy materiał na moim kanale.

Nie wyobrażam sobie jednak, aby nie nagrodzić osób, które postanowią zostać moimi Patronami, stąd już od progu 10 zł pojawiają się nagrody za wsparcie. Wszystkie szczegóły oczywiście na moim Patronite, zerknij tu

Nagrody

  • Patron 5 zł miesięcznie zostaje dumnym Patronem, wspierając mnie w mojej twórczości
  • Patron 10 zł miesięcznie otrzymuje dostęp do comiesięcznego, prywatnego filmu, w którym informuję o kanale, o swoich aktualnych poczynaniach, planach odnośnie kanału oraz projektach nad którymi pracuję. Ponadto w sekcji komentarzy jestem do Waszej dyspozycji (z racji iż film będzie wyłącznie do Patronów, łatwiej będzie mi każdemu odpisać aniżeli pod publicznym filmem, gdzie czasem pojawiają się setki komentarzy). Nie myślcie, że przestanę odpowiadać pod innymi filmami, jednak uzyskanie odpowiedzi jest zwykle niemal niemożliwe, gdyż nie jestem w stanie odpisać na każdy z kilkuset komentarzy.
  • Patron 30 zł miesięcznie otrzymuje (oprócz nagrody z progu 10 zł), dodatkowo dostęp do comiesięcznego, prywatnego live lub dyskusji na Discord (w zależności od ilości Patronów będzie to live/Discord).
  • Patron 50 zł miesięcznie otrzyma nagrody z progów 10 zł i 30 zł, a także list z podziękowaniem i własnoręcznym podpisem, autografem.

Większych kwot nie podawałem, gdyż uważam iż byłaby to gruba przesada. Jeśli jakiś bogacz będzie chciał wesprzeć większą kwotą, to z pewnością stworzymy dla niego indywidualny próg, wystarczy się do mnie zgłosić.

Cele

Obecnie mam dwa cele, na które zbieram fundusze. Pierwszy cel to nowy sprzęt, komputer. Mój obecny PC z 2015 roku daje sobie radę, jednak jego życie i możliwości pewnie zakończą się w ciągu najbliższego roku/dwóch.

Kolejny cel to gigantyczna kwota 52 tysięcy na moje marzenie czyli dłuższy film, pełen akcji i z dialogami – GTA Real Life.

Nie tylko PATRONITE

Doskonale zdaję sobie sprawę, że wiele osób nie może sobie pozwolić na wsparcie poprzez Patronite, jednak nie jest to jedyna opcja na wsparcie mnie w mojej twórczości, planach.

Zawsze możecie zakupić coś z mojego sklepu: zobacz tutaj. Otrzymacie ciekawą rzecz w postaci koszulki lub bluzy, a jednocześnie wesprzecie mnie w mojej pracy.

Planuje z czasem powrócić do live, na których będziecie mogli przesyłać donacje SMS, PayPal, … .

No i finalnie możecie oglądać moje filmy, każda reklama którą zobaczycie w moim filmie to kolejny grosik do skarbonki na rozwój, na kolejne filmy.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *