Nadchodzi nowa oferta Epic Games z darmowymi grami

  • Rajsi
  • 20.06.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za kilka dni będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania znów dwóch produkcji.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez 3 dni mamy szansę za darmo zdobyć Overcooked! 2 oraz Hell is Other Demons. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuły jakie możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania.

Cała akcja zaczyna się już w czwartek –  24 czerwca i skończy się w czwartek – 1 lipca. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Horizon Chase Turbo – TUTAJ
  • Sonic Mania – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Horizon Chase Turbo:
Horizon Chase Turbo to gra wyścigowa zainspirowana największymi hitami lat 80. i 90. Odtwarza ona klasyczną arkadową rozgrywkę i oferuje zabawę bez ograniczeń (prędkości). Gaz do dechy i jazda!

Sonic Mania:
Wspaniałe połączenie przeszłości i przyszłości. Nowa przygoda pełna niepowtarzalnych bossów, rozległych środowisk 2D i klasycznej, miodnej rozgrywki. Sonic Mania przenosi wartką akcję klasycznych platformówek do nowego pokolenia, oferując piękną oprawę graficzną 2D i płynność 60 klatek na sekundę.

Tagi: / / / / /

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *