Nadchodzi Marvel’s Spider-Man 2

  • Rajsi
  • 13.09.2021
  • 0

Na pokazie PlayStation Showcase oprócz trailer’a GTA V na PS5 zobaczyliśmy również zupełnie nową produkcję, która powolnie nadchodzi na konsolę od Sony.

Mowa tutaj oczywiście o kontynuacji Marvel’s Spider-Man. Otóż Sony oraz Insomniac Games zapowiedziało Marvel’s Spider-Man 2 w którym zobaczymy aż dwóch pająków jednocześnie oraz naprawdę świetnego przeciwnika.

Fani Spider-Man’a mogą być naprawdę zachwyceni. Zacznijmy od trailer’u, który wygląda wręcz przepięknie. Warto na wstępnie zaznaczyć, że żaden fragment materiału nie został prerenderowany w późniejszym etapie tworzenia trailer’u, lecz każda scena z filmu została zarejestrowana w czasie rzeczywistym na konsoli PlayStation 5. Sam ten fakt robi duże wrażenie, ponieważ to pokazuje, że twórca wyciąga wszystko co się da z PS5, żeby Marvel’s Spider-Man 2 wyglądał jak najlepiej.

W trailerze zobaczymy dwóch Spider-Man’ów jednocześnie walczących ze złoczyńcami. Co to oznacza?
Może w drugiej części będziemy mogli raz grac Peterem Parkerem, a raz Miles Moralesem i przełączać się między nimi jak w GTA V, a podczas rozgrywki czy misji będziemy mogli wykorzystywać pomoc drugiego pająka żeby razem walczyć i wykonywać wspólne, ciekawe kombosy i ataki. A może jest to mała zapowiedź trybu kooperacyjnego, który nadejdzie w drugiej części? Wszystkiego dowiemy się pewnie w swoim czasie. Wiemy na tę chwilę jednak, że w grze pojawi się nie kto inny jak sam Venom czyli chyba jeden z najlepszych i najciekawszych antagonistów serii.

Smutna wiadomość jest taka, że Marvel’s Spider-Man 2 wstępnie zapowiedziany jest dopiero na rok 2023, także trochę sobie jeszcze poczekamy. Jeden z twórców gry zdradził jednak, że data premiery jest tak odległa, ponieważ produkcja będzie naprawdę olbrzymia i bardzo rozbudowana. Nie pozostaje nam nic tylko czekać na kolejne informacji o tytule.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *