N7 Day czyli fani świętują

  • Paveł
  • 7.11.2019
  • 0

N7 Day, to już dziś! Czym jednak jest ten dzień i o co chodzi?

Pierwsza odsłona Mass Effect miała swoją premierę właśnie w listopadzie. Jest to seria gier fabularnych z elementami science-fiction, gier akcji i trzecioosobowych strzelanek. BioWare, jak i fani chcą w tym dniu uczcić początek całej serii, stąd właśnie N7 Day.

Producent przygotował z okazji tego dnia coś specjalnego – skiny do Anthem, które wprowadzą postaci z Mass Effect. Każda klasa postaci otrzymała skina. Te odpowiednio zmieniają ich wygląd na kroganina, turianina, asari, czy quarianina. Pojawiła się również nowa emotka. Dzięki niej można zatańczyć jak Shepard w klubie na Cytadeli.

Nic jednak za darmo. Za każdą skórkę trzeba zapłacić 61,000 monet lub 850 kryształów, a emotka to z kolei koszt 23,000 monet lub 475 kryształów.

Osobiście jestem fanem serii Mass Effect, która wciągnęła mnie na naprawdę wiele godzin świetnej zabawy. Anthem również mnie wciągnął na wiele godzin – w końcu to kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa, wzbogacona o elementy RPG, z naprawdę miodną grafiką i postaciami w javelinach (kombinezony niczym z Iron Man).

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *