Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Minecraft wraca z wielką siłą

  • Rajsi
  • 16.09.2019
  • 0

Minecraft po raz kolejny staję się modny! 

Jak wszyscy wiemy – Minecraft to legendarna gra, którą prawie każdy zna. Została wydana na komputery osobiste 18 listopada 2011 roku. Na jakiś czas o produkcji stało się cicho i gra wygasła. Pomimo takiego kawału czasu od premiery, po 8 latach tytuł znów staję się potężny!

Oficjalne informacje dowodzą, że w Minecraft’a obecnie gra aż 112 milionów graczy miesięcznie. To naprawdę niesamowity wynik zważając dodatkowo na to, że przez pewien czas produkcja stała się martwa. Popularność Minecraft’a przebiła nawet Fortnite, a dobrze wiemy, że o tej grze było ostatnimi czasy naprawdę głośno.

Czym tytuł zawdzięcza sobie ‚drugą młodość’? 
Z pewnością duży postęp zrobiła firma Microsoft, która zakupiła markę oraz przedsiębiorstwo Mojang za cenę aż 2,5 mld dolarów. Studio naprawdę dobrze zajęło się grą. W Minecraft’cie pojawiło się wiele ciekawych aktualizacji oraz nowości, które w przeszłości kompletnie nie miały miejsca.
Dodatkowo produkcja znów stałą się bardzo popularna na chociażby platformie YouTube, co także przyciągnęło wiele graczy.

Jak widać, odświeżona wersja legendarnej gry Minecraft zrobiła rekordowe dla siebie wyniki. Spodobała się wielu graczom, przez co znów staje na piedestale pierwszorzędnych gier.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo