TELEDYSK - TO THE TOP

Microsoft Flight Simulator – data premiery i trailer

  • Rajsi
  • 1.08.2020
  • 0

Jak wiecie lub też nie – Microsoft szykuje niesamowitą produkcję, która będzie opierać się na symulacji samolotów. Oczywiście mowa tutaj o Microsoft Flight Simulator. Do niedawna nie wiedzieliśmy kiedy tytuł pojawi się na sklepowych pułkach, lecz dzisiaj przychodzimy z datą premiery i krótkim lecz treściwym trailerem!

Otóż dowiedzieliśmy się, że Microsoft Flight Simulator zadebiutuje już niedługo bo 18 sierpnia na komputerach osobistych z systemem Windows 10. Tytuł będzie dostępny w Microsoft Store oraz na Steam. Nie wiemy jednak dalej kiedy produkcja pojawi się na konsolach Xbox.

Microsoft Flight Simulator wystąpi w 3 edycjach – Standard, Deluxe oraz Premium. Wersje te będą różnic się oczywiście ceną oraz zawartością w grze – a dokładniej ilością samolotów oraz lotnisk. Szczegóły zobaczycie na grafikach, które znajdują się na samym dole pod trailerem.


Dla przypomnienia:
Twórcy postawili wielką wagę na szczegóły i ogrom mapy!
Do dyspozycji będziemy mieć mnóstwo samolotów – od tych małych, poprzez wielkie pasażerskie odrzutowce. Wszystkie jednak będą zachwycały dbałością o szczegóły. Drobiazgowo zostanie stworzony kokpit oraz różne przyrządy, których funkcjonowanie również będzie na najwyższym poziomie. Każdy samolot będzie miał inne zachowanie w powietrzu, a wysoce rozwinięta pogoda także będzie oddziaływać na nasz lot.
Ponadto mapa, na której przyjdzie nam się poruszać jest niewyobrażalnie wielka. Mowa tutaj o wielkim obszarze Ziemi, której lokacje będą stworzone na podstawie zdjęć satelitarnych.
Oznacza to, że będziemy mogli poczuć się jakbyśmy lecieli prawdziwym samolotem, nad prawdziwym obszarem naszej planety.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *