Gry - sprawdź na Ceneo.pl

Marvel’s Avengers – premiera, informacje, trailer

  • Rajsi
  • 7.09.2019
  • 0

Czas na nową grę! 

Jakiś czas temu, a dokładniej na targach E3 dowiedzieliśmy się, że powstaje ciekawa gra o superbohaterach. Tytuł nazywać się będzie Marvel’s Avenger.
Dzisiaj przychodzimy z garścią informacji oraz pierwszym trailerem.

Otóż za grę odpowiedzialne jest studio Crystal Dynamics we współpracy z Eidos-Montréal, Nixxes Software oraz Crystal Northwest.
Twórcy opisują produkcję jako przygodową grę akcji o epickim rozmachu, która łączy w sobie filmowy sposób przedstawiania wydarzeń. Z tego co wiemy w tytuł zagramy sami lub z kimś ponieważ ma być dostępna także rozgrywka dla wielu graczy. W Marvel’s Avengers pierwsze skrzypce grają takie postacie jak Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow oraz Thor.
Jeśli chodzi o premierę to jest ona póki co zaplanowana na 15 maja 2020 roku na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia.

W sieci pojawił się także interesujący trailer, który wyjaśnia fabułę:
Zaczyna się on podczas Dnia Avengersów kiedy bohaterowie otwierają ich główną siedzibę w San Francisco. Możemy się spodziewać, że właśnie tam rozgrywać się będzie główna akcja gry.
Niestety po chwili rozbrzmiewa się wybuch na Golden Gate przez co Avengersi są zmuszeni opuścić festyn i wtedy zaczyna się akcja!
Mechanika walki wygląda bardzo ciekawie i dynamicznie, a grafika naprawdę robi wrażenie.
Niestety obchody kończą się wielką tragedią przez co Avengersi rozwiązują grupę ponieważ byli obwiniani za wiele zniszczeń w mieście i nikt im już nie ufał.
Na szczęście po jakimś czasie gdy świat znajduje się w niebezpieczeństwie, bohaterowie znów muszą zawalczyć u swoich boków i się zjednoczyć.

OTO TRAILER: 

 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo