TELEDYSK - TO THE TOP

MARVEL’S AVENGERS – czas w jakim przejdziemy tytuł

  • Rajsi
  • 7.10.2019
  • 1

Nowe informacje dotyczące Marvel’s Avenger! 

Jakiś czas temu, a dokładniej na targach E3 dowiedzieliśmy się, że powstaje ciekawa gra o superbohaterach. Tytuł nazywać się będzie Marvel’s Avenger.
Jeśli chodzi o premierę to jest ona póki co zaplanowana na 15 maja 2020 roku na PCPlayStation 4Xbox One oraz Google Stadia.

Dzisiaj przychodzimy z informacją dotyczącą długości głównego wątku fabularnego!
Otóż Rich Briggs – szef zarządzania marką w Crystal Dynamics miał okazję porozmawiać z serwisem Comic Book o domniemanej długości gry. Mówi on, że przejście fabuły powinno nam zająć około 10-12 godzin. Jeśli chodzi o całą zawartość i misje poboczne to czas ten wydłuża się do 30 godzin.

Długość gry będzie zależała od tego, jak bardzo chcesz się w nią zagłębić. Jeśli myślisz o poprzednich grach Crystal, wiesz doskonale, że jeśli chcesz przejść przez główny wątek fabularny, to potrwa to około 10-12 godzin. Ale jeśli masz zamiar zobaczyć całą zawartość i ukończyć wszystkie misje poboczne, to wychodzi około 30 godzin, jak w serii Tomb Raider. Dlatego nie podajemy konkretnych liczb, ale możesz się spodziewać czegoś porównywalnego. Po tym dostaniesz oczywiście rozszerzenia i jeszcze więcej bohaterów do dyspozycji.mówi Briggs.


Przypominamy, że twórcy opisują produkcję jako przygodową grę akcji o epickim rozmachu, która łączy w sobie filmowy sposób przedstawiania wydarzeń. Z tego co wiemy w tytuł zagramy sami lub z kimś ponieważ ma być dostępna także rozgrywka dla wielu graczy. W Marvel’s Avengers pierwsze skrzypce grają takie postacie jak Captain AmericaIron ManHulkBlack Widow oraz Thor. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samej grze oraz jak wygląda fabuła to zapraszamy TUTAJ!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *