TELEDYSK - TO THE TOP

MAKING Of GTA Real Life

  • Paveł
  • 7.09.2018
  • 0

Making of, czyli kulisy powstawania naszego filmu GTA Real Life, już dostępny do obejrzenia na moim kanale YouTube: obejrzyj. W filmie zobaczycie jak wyglądało kręcenie naszego filmiku oraz kilka informacji na jego temat, a także nasze plany na kolejny epizod.

Muszę przyznać, że bardzo dobrze bawiliśmy się przy tej małej produkcji. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję nagrać kolejny odcinek dla Was, znacznie lepszy, dłuższy i z dialogami. Do tego jednak jak wiadomo potrzeba gigantycznego zastrzyku gotówki, więc musimy być bardzo cierpliwi. Może za jakiś czas uda nam się zrealizować kolejny, większy projekt tego typu.

Z tej okazji dostałem dla moich widzów rabat -10% na prezenty motoryzacyjne. Jeśli będziecie chcieli przejechać się jako kierowca lub jako pasażer jednym z super samochodów po mieście lub po torze wyścigowym, w fajnej cenie, to użyjcie zniżkowego kodu: PAVEL

Dodam tylko, że kod ze zniżką działa do końca roku. Z kolei vouchery, czyli bilety na przejazd tymi super autami są ważne rok od daty zakupu.

Wszystkie dostępne opcje, w tym auta z filmu, tutaj: zobacz

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *