Gry - sprawdź na Ceneo

Mafia 4 nadchodzi?

  • Rajsi
  • 10.02.2020
  • 0

Ostatnio firma Take-Two ujawniła swój najnowszy raport finansowy, z którego możemy wywnioskować trochę ciekawych informacji.
Możemy doczytać się tam przyszłościowych planów, które wyjdą na jaw już niedługo.

Otóż wydawca chce zapowiedzieć nową grę od studia Hangar 13, które odpowiedzialne jest za stworzenie Mafii 3. Wszystko ma się stać w ciągu następnych kilku miesięcy także jakby nie patrzeć, już niedługo.
Warto również zaznaczyć, że jakiś czas temu firma Take-Two zarejestrowała znak towarowy Mafia, także fakt ten tym bardziej przemawia za tym, że szykuje się Mafia 4.

Jak można zrozumieć – studio Hangar 13 pracuje nad kolejną odsłoną serii Mafia. Miejmy nadzieję, że spekulacje okażą się prawdziwe i już niedługo zobaczymy zapowiedź produkcji.

Dla przypomnienia – Mafia 3: 
Jest rok 1968. Po latach walki w Wietnamie Lincoln Clay zrozumiał: rodzina to nie ludzie, wśród których przychodzi się na świat, ale ci, dla których się ginie. Teraz Lincoln wraca do Nowego Bordeaux i chce zostawić za sobą życie przestępcy. Gdy jego rodzina zastępcza, czarna mafia, pada ofiarą zdrady mafii włoskiej, Lincoln na zgliszczach tworzy nową organizację, aby przebić się przez szeregi wroga i dopełnić zemsty na mafiosach odpowiedzialnych za wcześniejsze wydarzenia.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl