TELEDYSK - TO THE TOP

Laptop z 3 ekranami ?!

  • Jakub
  • 18.01.2017
  • 0

To nie ściema Razer postanowił zrewolucjonizować rynek urządzeń mobilnych dla graczy, produkując pierwszy na świecie laptop z 3 ekranami. No tak każdy potrafi podpiąć dodatkowy ekran do laptopa, tylko że Razer Valerie posiada wbudowane 3 ekrany. Pierwszy standardowo widzimy natomiast dwa pozostałe wysuwają się nam z obudowy, zobaczcie.

Taka opcja daje nam wiele możliwości.

W grach pole naszego widzenia znacznie się zwiększa, mało powiedziane gdyż rozdzielczość jaką otrzymamy przy wysuniętych ekranach to aż 11520 x 2160, robi wrażenie.

Nie tylko gracze ale twórcy, nagrywający materiały wideo z gier mogą a tym skorzystać, oczywiście nic nie zastąpi wiernego blaszaka, ale mobilność plus dobra wydajność daje nam tu duży plus.

Mamy też drugą grupę osób która myślę że zwróciła by uwagę podczas poszukiwania sprzętu do pracy, mianowicie osoby pracujące nad grafiką, filami wideo. Osobiście mając do wyboru laptopa z takimi samymi parametrami wybrałbym Valerie gdyż 3 ekrany dają mi duży obszar do pracy, o niebo lepszy i wygodniejszy niż jeden.

Co to wnętrzności to jak to Razer mógł zrobić. Pewnie że znajdziemy tam Nvidię w wersję GTX 1080 i także system Nvidi w wsparciu tylu ekranów a mianowicie Surround View.

Zapowiada się dobrze, wydajny sprzęt dobrze dopasowany, do tego ekran 4k. Już robi furorę w sieci. Z chęcią zobaczę taki sprzęt, jest to tak duży krok do przodu że ciężko mi w to uwierzyć, muszę to zobaczyć. Co Wy sądzicie ?

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *