Gry - sprawdź na Ceneo.pl

Koniec WAKACJI, Smutek i Żal?

  • Paveł
  • 3.09.2018
  • 0

Dzisiaj był pierwszy dzwonek, czyli rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Ja co prawda nie wybieram się do szkoły, ale dobrze pamiętam jakby to było wczoraj, albo prawie wczoraj… . Nie chcę Was dręczyć myślą, że już od jutra zaczyna się szkoła, znowu lekcje, zadania domowe, kartkówki, sprawdziany i pytanie przy tablicy. Sam wiem, jak to było w moim przypadku.

Były takie wakacje, które chciałem, aby już się skończyły, bo już się nudziłem. Kiedy indziej aż łzy cisnęły się na oczy z myślą, że nie zdążyłem w pełni wykorzystać wakacji i tak szybko przeminęły. Finalnie jednak jakoś odnajdywałem się w szkole i wracałem do codzienności, czyli wczesnego wstawania, lekcji, powrotu do domu, obiadu i gier. Zapomniałem dodać – czasem się uczyłem, jeśli trzeba było, ale wiadomo – najpierw GRY i filmy (tylko to tak między nami, nikomu nie mówicie, żeby nie było…).

 

Ciekaw jestem jak tam u Was? Wakacje w tym roku były zbyt krótkie, zbyt długie, a może w sam raz?

Życzę Wam, aby ten rok szkolny minął Wam szybko i przyjemnie aż do kolejnych wakacji, z najlepszymi ocenami w dzienniku, no i rzecz jasna bez uwag. Żeby nauka była łatwa, szybka i nie ograniczała Was w Waszym wolnym czasie.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo