Gry - sprawdź na Ceneo

Kolejne 2 ciekawe tytuły za darmo od Epic

  • Rajsi
  • 11.02.2020
  • 0

Nowa oferta już niedługo! 

Nowa okazja bo pobrania gier za darmo znów będzie możliwa już niedługo dzięki Epic Games Store.
W tym tygodniu również będziemy mieć możliwość pobrania aż 2 produkcji.

Tytuły jaki możemy zdobyć to Kingdom Come: Deliverance oraz Aztez.

Cała akcja będzie trwać od 13 lutego, do czwartku – 20 lutego. Produkcję możemy pobierać TUTAJ (Kingdom Come: Deliverance) oraz TUTAJ (Aztez)!
Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gier póki można to zrobić za darmo!

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Kingdom Come: Deliverance:
Fabularna gra RPG osadzona w otwartym świecie, która przeniesie Cię na terytorium Świętego Cesarstwa Rzymskiego i umożliwi przeżycie wciągającej przygody. Wciągnięty siłą w brutalną wojnę domową, obserwujesz bezradnie, jak najeźdźcy niszczą twoją wieś i zabijają twą rodzinę. Ledwo uszedłszy z życiem, bierzesz miecz, by wziąć odwet. Pomścij śmierć swych rodziców i pomóż odeprzeć wroga!

Aztez:
Wyjątkowa hybryda gatunku beat ’em up i strategicznej gry turowej osadzona w świecie imperium Azteków. Wymagające potyczki w stylu beat-em-up w czasie rzeczywistym rozwiążą wszelkie konflikty w Twoim rosnącym imperium.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl