Kolejna okazja od Epic już nadchodzi

  • Rajsi
  • 18.07.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za kilka dni będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania dwóch produkcji.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez 3 dni mamy szansę za darmo zdobyć Obduction oraz Offworld Trading Company. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuły jakie możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to Verdun oraz Defense Grid: The Awakening.

Cała akcja zaczyna się już w czwartek –  22 lipca i skończy się w czwartek – 29 lipca. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Verdun – TUTAJ
  • Defense Grid: The Awakening – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Verdun:
Bezlitosna wojna pozycyjna pozwala doświadczyć intensywnych walk polegających na ataku i obronie wraz ze swoim zespołem. Verdun to pierwsza wieloosobowa gra FPS osadzona w realiach I wojny światowej, która oferuje wyjątkowe doświadczenia pola bitwy.

Defense Grid: The Awakening:
Najlepsza gra typu tower defense, która przypadnie do gustu graczom o każdym poziomie umiejętności. Najeżdżają Cię hordy wroga i to od Ciebie zależy, czy uda się je powstrzymać – budując w strategicznych miejscach wokół bazy umocnione wieże.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *