Kolejna gra od Epic już niedługo dostępna za darmo

  • Rajsi
  • 27.06.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z szybkim, niedzielnym newsem dotyczącym nowej okazji do pobrania gry za darmo, która już niedługo będzie dostępna w Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania jednej produkcji.

Przypomnijmy również, że jeszcze przez kilka dni możemy pobrać za darmo Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania – TUTAJ szczegóły!

Tytuł jaki będziemy mogli zdobyć w przyszłym tygodniu to The Spectrum Retreat.

Cała akcja zacznie się już w czwartek –  1 lipca i skończy się w czwartek – 8 lipca. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • The Spectrum Retreat – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

The Spectrum Retreat:
Zamelduj się w The Spectrum Retreat na pobyt, którego nie zapomnisz. Eksploruj lśniący, aczkolwiek tajemniczy hotel, The Penrose, i spróbuj rozwiązać pomysłowe łamigłówki oparte na manipulacji kolorami i odkryć powody Twojego przedłużającego się w nieskończoność hotelowego pobytu.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *