KFC tworzy KONSOLĘ!

  • Paveł
  • 18.06.2020
  • 0

12 czerwca KFC zaprezentowało na Twitter swoją konsolę do gier. Konsola KFCosole, to sprzęt, który zapewni grę w rozdzielczości 4K i to w stabilnych 120 fps! Do dyspozycji będziemy mieli również 2 TB dysku, na którym zmieszczą się wszystkie, ulubione tytuły.

Konsola zapewni cross-platform, a więc bez problemu będzie można zagrać z graczami z PlayStation i Xbox.

Do najważniejszej funkcji, należy również specjalna, wysuwana tacka, w której przygotujemy świeżutkie, cieplutkie skrzydełka.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny wpis, wraz z filmem prezentującym konsolę.

KFConsole miażdży więc pod kątem wydajności, możliwości zbliżające się wielkimi krokami konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X!

Tematem zainteresował się nawet sam Xbox (to chyba ten producent nowych lodówek dla graczy – Xbox Series X), pytając w komentarzu pod Tweetem, czy konsolę można również położyć na boku. Dla nas to chyba logiczne, że nie – skrzydełka nie mogłyby się wówczas smażyć… .

Bezpośredni komentarz Xbox, może świadczyć o ewentualnej współpracy pomiędzy obiema firmami. Być może nadmiar skrzydełek KFConsole trafiałby bezpośrednio do lodówko-konsoli Xbox Series X. To są póki co nasze niepotwierdzone przypuszczenia.

Dokładne wymiary, parametry techniczne, jak i cena, niestety nie są jeszcze znane. Jedyne co wiemy o zbliżającej się konsoli, to fakt, iż jest to po prostu smaczny żart.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Laptopy i komputery - zobacz ceny