Już niedługo nowe darmowe gry od Epic

  • Rajsi
  • 8.09.2020
  • 0

Nowa oferta darmowych gier! 

Nowa okazja do pobrania gier za darmo już za chwilę będzie dostępna dzięki Epic Games Store.
W tym tygodniu mamy możliwość pobrania znów 2 produkcji.

Tytuły jaki możemy zdobyć to Railway Empire oraz Where The Water Tastes Like Wine.

Cała akcja zacznie się już pojutrze – 10 września i skończy się w czwartek – 17 września. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gier póki można to zrobić za darmo!

  • Railway Empire – TUTAJ
  • Where The Water Tastes Like Wine – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Railway Empire:
W Railway Empire możesz stworzyć rozbudowaną i rozległą sieć kolejową, kupić ponad 40 pociągów odwzorowanych z niesamowitą dbałością o detale, a także nabyć lub zbudować stacje kolejowe, fabryki i atrakcje, aby utrzymać swoją sieć na czele konkurencji.

Where The Water Tastes Like Wine:
Where the Water Tastes Like Wine to fabularna gra przygodowa o podróżowaniu, dzieleniu się historiami i przetrwaniu objawionego przeznaczenia. Akcja toczy się w pełnej folkloru rzeczywistości Stanów Zjednoczonych epoki Wielkiego Kryzysu. Gracze przemierzają kraj we własnym tempie, poznając po drodze nieznajomych, z których każdy ma historie do opowiedzenia. Zgromadzone w toku tych spotkań opowieści można następnie opowiedzieć innym postaciom, odblokowując tym samym nowe interakcje.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *