Gry - sprawdź opinie

Już jutro ruszy drugie demo Resident Evil Village

  • Rajsi
  • 24.04.2021
  • 0

Kolejne demo, w którym możemy za darmo przetestować Resident Evil Village! 

Przypomnijmy najpierw, że Resident Evil Village ukaże się już 7 maja 2021 roku. Co więcej, gra na samym początku miała zostać wydana tylko na PC oraz konsole nowej generacji. Okazuje się jednak, że w tytuł zagramy również na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.
Oczywiście ten kto kupi wersję na starą generację konsol otrzyma również dostęp do wydania na konsole PlayStation 5 / Xbox Series X/S, jeśli w przyszłości przesiądzie się na nowszy sprzęt.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że twórcy gry przygotowali dla nas aż 3 dema, które będą się pojawiać dla nas co tydzień.
Już jutro ruszy drugie demo! Akcja zacznie się się 25 kwietnia, o godzinie 19:00. Demo potrwa 8 godzin czyli testować produkcję będziemy mogli do 3:00 w nocy dnia następnego. Nie oznacza to jednak, że będziemy mogli grać przez cały tez czas. Otóż demo pozwoli nam pograć tylko przez 30 minut w Resident Evil Village. Z jutrzejszego dema będą mogli skorzystać jedynie gracze PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli chodzi o udostępnioną lokalizację to do dyspozycji będziemy mieli zamek Lady Dimitrescu.

Za tydzień ukaże się ostatnie już demo, z którego będą mogli skorzystać już wszyscy gracze. Demo to będzie również dłuższe i zaoferuję więcej lokacji.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *