Już dziś rusza ostatnie darmowe demo w Resident Evil Village

  • Rajsi
  • 2.05.2021
  • 0

Kolejne i już ostatnie demo, w którym możemy za darmo przetestować Resident Evil Village! 

Przypomnijmy najpierw, że Resident Evil Village ukaże się już 7 maja 2021 roku. Co więcej, gra na samym początku miała zostać wydana tylko na PC oraz konsole nowej generacji. Okazuje się jednak, że w tytuł zagramy również na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.
Oczywiście ten kto kupi wersję na starą generację konsol otrzyma również dostęp do wydania na konsole PlayStation 5 / Xbox Series X/S, jeśli w przyszłości przesiądzie się na nowszy sprzęt.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że twórcy gry przygotowali dla nas aż 3 dema, które pojawiały się co tydzień.
Już dzisiaj rusza trzecie i ostatnie demo! Akcja zacznie się się 2 maja, o godzinie 19:00 i skończy dopiero 10 maja. Początkowo demo miało zostać udostępnione tylko na 8 godzin, lecz deweloperzy zmienili zdanie i demo będzie dostępne aż przez 8 dni. Nie oznacza to jednak, że będziemy mogli grać przez cały ten czas. Otóż demo pozwoli nam pograć tylko przez 60 minut w Resident Evil Village. Z dzisiejszego dema będą mogli skorzystać już wszyscy gracze PC, PlayStation oraz Xbox. Jeśli chodzi o udostępnioną lokalizację to do dyspozycji będziemy mieli zamek Lady Dimitrescu oraz wioskę.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *