Gry - sprawdź opinie

Jaka będzie następna darmowa gra od Epic?

  • Rajsi
  • 26.04.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już niedługo będą dostępna w Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania aż jednej produkcji.

Przypomnijmy również, że jeszcze przez kilka dni możemy pobrać za darmo Obcy: Izolacja oraz Hand of Fate 2 – TUTAJ szczegóły!

W tym tygodniu koncepcja się trochę zmieniła i rozdawany jest dodatek do gry o wartości 100 USD. Żeby móc go pobrać najpierw musimy zainstalować darmową grę jaką jest Idle Champions of the Forgotten Realms i się do niej zalogować. Dodatek nosi nazwę Epic Champions of Renown.

Cała akcja zacznie się już w czwartek –  29 kwietnia i skończy się w czwartek – 6 maja. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Idle Champions of the Forgotten Realms – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Idle Champions of the Forgotten Realms:
Zaczynasz z kultowymi postaciami Dungeons & Dragons — takimi jak Bruenor Battlehammer z powieści R.A. Salvatorego o Zapomnianych Krainach czy Jaheira z gier Baldur’s Gate — i odblokowujesz dodatkowych mistrzów — jak Drizzt Do’urden, Farideg i Jim Darkmagic — w trakcie przygód i wydarzeń.
Rozgrywka pogłębia się z każdym odblokowanym mistrzem. Opanuj strategię formacji, by ukończyć setki przygód w świecie fantasy opartym na oficjalnych książkach Wizards of the Coast Dungeons & Dragons, takich jak Waterdeep: Dragon Heist, Tomb of Annihilation oraz Curse of Strahd.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *