Gry - sprawdź opinie

Jaka będzie darmowa gra w nadchodzącym tygodniu?

  • Rajsi
  • 7.02.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gry za darmo, która w tym tygodniu będzie dostępna w Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania jednej produkcji.

Przypomnijmy również, że jeszcze przez kilka dni możemy pobrać For The King oraz Metro: Last Light Redux. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Tytuł jaki będziemy mogli zdobyć to Halcyon 6: Starbase Commander.

Cała akcja zacznie się już w czwartek –  11 lutego i skończy się w czwartek – 18 lutego. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Halcyon 6: Starbase Commander – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Halcyon 6: Starbase Commander:
Kosmiczna strategia RPG w stylu retro z budowaniem baz, zaawansowaną taktyczną walką, zarządzaniem załogą i wciągającą fabułą. Halcyon 6: Lightspeed Edition to znacznie ulepszona wersja wielokrotnie nagradzanej niezależnej strategii RPG, Halcyon 6.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *