Gry - sprawdź na Ceneo.pl

Ile zajmie nam przejście THE LAST OF US 2?

  • Rajsi
  • 2.10.2019
  • 0

Kilka ciekawych informacji na temat nadchodzącej produkcji! 

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że premiera The Last of Us 2 jest zapowiedziana na 21 lutego 2020 roku, oczywiście tylko na PlayStation 4.
Produkcja więc powoli się zbliża, a tymczasem wiemy mniej więcej ile potrwa nam przejście gry.

Naughty Dog przyznaje, że rozpoczęło pracę nad The Last of Us 2 już ponad 5 lat temu. Studio ma wobec tego tytułu naprawdę wielkie plany i zamierza wręcz zachwycić wszystkich graczy jego premierą. Przyznaje, że przygotowują najbardziej ambitną i najdłuższą grę Naughty Dog w ich 35-letniej historii.
Zdradzają także, że część druga ma być dużo większa i lepsza pod każdym aspektem, względem pierwszego wydania.

Warto więc zastanowić się ile zajmie nam ukończenie produkcji. Otóż zwykle tytuły od Naughty Dog wahają się miedzy 10-15 godzinami gry.
Zatem raczej pewne jest to, że The Last of Us 2 potrwa ponad 15 godzin. Możemy przypuszczać, że ukończenie gry zajmie nam więc jakieś 20 godzin.

Przypominamy, że w sieci pojawił się także nowy trailer dotyczący gry!
Prezentuje on się naprawdę niesamowicie. Grafika oraz różne mechaniki walki czy poruszania się wprost zwalają z nóg. Widać olbrzymi postęp względem pierwszej części.
Możemy dostrzec, że oprócz opustoszałej i wyniszczonej miejskiej jungli, przyjdzie nam zwiedzać także klimat zimowy co jest interesującą nowością. Zobaczymy także walkę Ellie z zarażonymi oraz w sporej ilości również z ludźmi. Dowiemy się także jakie motywy ma Ellie oraz kogo spotyka na swojej drodze.
Nie spoilerujemy, więc zapraszamy do oglądania i przekonania się o wszystkim samemu!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo