Horizon: Forbidden West – oficjalna data premiery i aktualizacja Zero Dawn

  • Rajsi
  • 8.09.2021
  • 0

Zapewne słyszeliście już o Horizon: Forbidden West, które zmierza powoli na konsole PlayStation.

Do tej pory data premiery tytułu nie była znana, lecz istniały pogłoski, że gra pojawi się w drugiej połowie 2021 roku. Niestety Guerrilla Games podała oficjalne informacje odnoszące się do premiery Horizon: Forbidden West.
Studio poinformowało, że produkcja pojawi się 18 lutego 2022 roku na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jak widać – premiera gry nieco się przesunęła. Przyczyną tego była pandemia oraz chęć dopracowania produkcji na ostatni guzik. Z dwojga złego – lepiej dostać później, pełną i dopracowaną grę niż wcześniej, pełną błędów produkcję.

Oczekiwania nieco się przedłużyły, lecz mamy również dobrą wiadomość dla posiadaczy PlayStation 5. Jeśli jeszcze nie graliście w Horizon Zero Dawn to teraz jest na to dobry moment.
Otóż poprzednia część dostała niedawno next-genowego patch’a i produkcja wyciąga pełne 60 FPS’ów na konsoli PlayStation 5. Jeśli chcecie więc poznać lub przypomnieć sobie historię Alloy w Horizon Zero Dawn to możecie zrobić to teraz podczas piękniejszej i płynniejszej rozgrywki.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *