Gry - sprawdź opinie

GTA V i GTA Online na PlayStation 5

  • Rajsi
  • 13.06.2020
  • 0

Wczoraj na pokazie zorganizowanym przez Sony, firma pokazała w końcu oficjalnie wygląd konsoli PlayStation 5.
Jeśli jeszcze go nie widzieliście to zapraszamy TUTAJ by dowiedzieć się nieco szczegółów.

Oprócz tego, na evencie miały miejsce trialer’y różnych produkcji, które pokażą się na najnowszej konsoli.
Co dziwne, nie zabrakło tam nawet GTA V wraz z GTA Online. Widać, że Rockstar chce wyciskać z GTA najwięcej ile się da przy każdej okazji. Niestety prawdopodobnie oznacza to, że studio nie spieszy się co do jakichkolwiek ruchów w kierunku GTA VI, a szkoda bo by się przydały.

GTA V pokaże się zatem również na nowych generacjach – PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Ma to nastąpić w drugiej połowie 2021 roku.
GTA będzie mogło się pochwalić usprawnieniami technicznymi, dopracowaną grafiką i lepszą wydajnością. Rockstar chce przygotować tę wersję tak, by w pełni wykorzystała ona moc nowych konsol.

Rockstar informuje nas, że będzie wciąż aktualizował GTA Online, a dodatkowo pojawi się nawet nowa zawartość, która będzie dostępna tylko na PC i konsolach nowej generacji.
Ponadto w drugiej połowie 2021 roku pojawi się samodzielna wersja GTA Online, w którą gracze PlayStation 5 będą mogli grać za darmo przez 3 miesiące od premiery.

Rockstar dodaje:
Subskrybenci PlayStation Plus na PlayStation 4 otrzymają 1 000 000 GTA$ (na rachunek w banku Maze w ciągu 72 godzin od zalogowania się) za każdy miesiąc, w którym zagrają w GTA Online, aż do premiery gry na PlayStation 5.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *