Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

GTA Real Life już jest!

  • Paveł
  • 31.08.2018
  • 0

Jeszcze nie dobiliśmy do 1000 odcinka z GTA Online, jednak ten za sprawą magii YouTube jest już dostępny na łamach mojego kanału. Specjał z tej okazji, a także z okazji przebicia się przez 300 tysięcy subskrypcji, to oczywiście GTA Real Life, czyli mówiąc wprost – GTA w prawdziwym życiu.

Moje plany co do tego filmu, były znacznie większe. Finalnie jednak musiałem się ograniczyć do możliwości, zasobności mojego portfela. To co finalnie stworzyliśmy jest dla mnie czymś niesamowitym, biorąc pod uwagę niemal brak budżetu na film oraz wyłącznie ok. 21 h pracy nad nim.

Już teraz planuję nagrać kolejny film, który chciałbym, aby był znacznie dłuższy, aby było w nim jeszcze więcej akcji oraz dialogi. Zbyt szybko niestety to nie nastąpi, gdyż koszta takiego filmu wyniosłyby od 52 tysięcy złotych wzwyż. Być może moje marzenie kiedyś się spełni, póki co nie pozostaje jednak nic innego niż odkładać każdy grosz i zapisywać wszystkie pomysły.

Możecie zawsze mnie wesprzeć poprzez Patronite i uzyskać z tego tytułu nagrody, w zależności od progu jaki wybierzecie. Szczegóły oczywiście tutaj: kliknij i zobacz .

Jako iż wiele osób nie ma możliwości wspierać poprzez ten serwis, stąd niedługo pojawią się inne formy, możliwości wsparcia mnie… . Czekajcie więc cierpliwie.

Film na pewno by nie powstał, gdyby nie gigantyczne wsparcie ze strony AutoPrezent, która zazwyczaj oferuje prezenty motoryzacyjne w niezłych cenach, a tym razem pomogła nam przy filmie udostępniając te cudowne maszyny i świetnych kierowców. Pewnie już mówiłem to tysiąc razy, jednak powiem jeszcze raz – dzięki za pomoc!

Jeśli jeszcze nie obejrzeliście naszej produkcji, to nie wiem na co czekacie, ZAPRASZAM:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo