Laptopy i komputery - porównaj ceny

GTA Online z nową mapą i nowym napadem

  • Rajsi
  • 20.11.2020
  • 0

Mamy pierwsze szczegóły dotyczące nowej aktualizacji, o której wczoraj informowaliśmy TUTAJ!

Rockstar wypuścił mini-trailer przedstawiający więcej miejscówek z nowej mapy, która zostanie wprowadzona w najnowszym dodatku. Będzie on największą jak do tej pory aktualizacją GTA Online wprowadzającą mnóstwo nowości. Jej premiera nastąpi już 15 grudnia i nosi tytuł The Cayo Perico Heist.

Aktualizacja będzie skupiać się na nowym, potężnym napadzie, którego będziemy mogli wykonać na nowej, egzotycznej wyspie, którą Rockstar wprowadzi na mapę GTA Online. Wyspa ta należy do jednego z największych baronów narkotykowych i będzie strzeżona przez uzbrojoną po zęby ochronę. Jednak gdy już się na nią przedrzemy to będziemy mieć okazję do skradnięcia cennych dowodów, mnóstwa dzieł sztuki, kilogramów złota i masy gotówki.

Dodatek wprowadzi również wiele samochodów, nowe uzbrojenie czy miejsca spotkań towarzyskich, gdzie m.in będziemy mogli posłuchać wielu nowych kawałków muzycznych. Do gry nadciągnie także gigantyczny, uniwersalny i uzbrojony okręt podwodny, który posłuży nam jako baza wypadowa podczas wielkiego napadu.

Nie pozostaje nic, tylko czekać na więcej szczegółów od Rockstar’a, a w między czasie zobaczcie wisienkę na torcie czyli nowy, mini-trailer.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *