GTA Online: Los Santos Tuners już dostępne

  • Rajsi
  • 20.07.2021
  • 0

GTA Online: Los Santos Tuners już dostępne! 

Tak jak ostatnio informowaliśmy – zbliża się nowy, wielki dodatek do GTA Online i właśnie dzisiaj wylądował w grze, także to czas na podsumowanie co nowego dostaliśmy!
Fani wyścigów i szybkich fur będą z pewnością zadowoleni ponieważ aktualizacja wprowadza klub samochody LS, gdzie możemy spotykać się z innymi graczami, ścigać się z nimi i testować razem z nimi nowe samochody. Oprócz tego dodatek wprowadza 10 nowych pojazdów, warsztat tuningowy, nowe wyścigi, sześć rabunków zwanych zleceniami oraz pomniejsze usprawnienia w rozgrywce.

 

KLUB SAMOCHODOWY

Żeby zostać członkami klubu samochodowego wystarczy pojechać do opuszczonego magazynu w Cypress Flats i zapłacić 50.000 GTA$.
Warto przyjrzeć się co daje nam członkostwo w klubie.

Zacznijmy od tego, że jako członkowie dostajemy dostęp do setek rang z odzieżą do odblokowania, nowymi trybami wyścigów, nowymi wozami i oznaczeniami, zniżkami i możliwością wykonania specjalnych zleceń.
Dodatkowo mamy dostęp do toru testowego, gdzie możemy sprawdzać osiągi swoich pojazdów, a także trzech wozów w rotacji pojazdów testowych. Przykładowo w tym tygodniu możemy przetestować Karina Calico GTF, Annisa Euros oraz Pfistera Cometa S2.
Oprócz tego jako członkowie mamy dostęp do sześciu nowych rodzajów wyścigów, wspólnego warsztatu tuningowego, klubowego sklepu oraz pojazdu do wygrania w cotygodniowym wyzwaniu.

 

WARSZTAT TUNINGOWY 

Dodatek wprowadza również biznes oraz przedsięwzięcie jakim jest własny warsztat tuningowy. Żeby zacząć z nim przygodę, musimy udać się do KDJ i Sessanty w klubie samochodowym, gdzie powiedzą nam jak zainwestować we własny warsztat na stronie Maze Bank Foreclosures.

Warsztat ten da nam możliwość do wykonywania nowych, ciekawych misji zwanych zleceniami.
Zlecenia to misje, które skupiają się na IAA, Merryweather i nie tylko, a każda z nich składa się z etapu planowania i finału (coś jak napady). Do misji tych będziemy potrzebować poważnie ztuningowanych fur, które będziemy mogli dostosować przed akcją.

Dodatkowo warsztat zapewnia także duży, 10-miejscowy garaż, stacje tuningu oraz listę rzadkich pojazdów eksportowych, które będziemy mogli kraść i dostarczać, w celu zwiększenia zarobku.
Ponadto do warsztatu będziemy mogli zatrudnić kierowców, którzy będą nam pomagać dostarczać pojazdy, a także dobudować mieszkanie czy podnośnik, by zwiększyć garaż.

 

NOWE POJAZDY 

Dodatek wprowadza również do gry 10 nowych samochodów. Na poniższej grafice ze strony Rockstar zobaczycie jak nowe samochody się prezentują:

 

NAGRODY 

Oprócz wielu różnych ciekawszych lub mniej ciekawszych ciuchów, które dostaniemy za zalogowanie się czekają na nas jeszcze inne nagrody.
Jeśli zagramy w tym tygodniu w GTA Online to otrzymamy darmowy automat z grą Race and Chase do warsztatu tuningowego.

Jako członkowie klubu mamy szansę w tym tygodniu wygrać Annisa Remusa, by to zrobić musimy trzy dni z rzędu ukończyć wyścig uliczny na podium w okresie od teraz do 27 lipca. Oprócz tego na torze testowym możemy za darmo przetestować osiągi trzech samochodów: Karina Calico GTF, Annisa Eurosa i Pfistera Cometa S2.

Ponadto warto się postarać i nabić 20 poziom członkostwa w klubie samochodowym do 17 sierpnia, ponieważ gdy to zrobimy to dostaniemy premię w wysokości 250.000 GTA$.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *