Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

GTA Online – Kręcimy FILM

  • Paveł
  • 29.08.2018
  • 0

Jak już od pewnego czasu wiadomo, zająłem się kręceniem filmu GTA Online z okazji 1000 odcinka na kanale oraz przebicia się przez 300 tysięcy subskrypcji. Będzie to oczywiście GTA w prawdziwym życiu, z prawdziwymi super samochodami, jak Ferrari, Lamborghini, …, a także głównym bohaterem czyli Panem Kotem.

Zaczęło się pojawiać sporo pytań dotyczących filmu, jak oczywiście wielkie odliczanie do momentu jego publikacji. Sam nie mogę się doczekać tego momentu, także wspólnie ze wszystkimi, czekam niecierpliwie.

Specjał ten przygotowujemy wspólnie z AutoPrezent.pl . Muszę przyznać, że wymaga to ogromu pracy, nie mówiąc już o kosztach. Oczywiście film będzie zastępować odcinek 1000, tak więc będzie zbliżony swoją długością do standardowego filmu z GTA Online.

Nie ukrywam, że marzy mi się stworzenie filmu pełnometrażowego, jednak obawiam się iż nie stać mnie na taką akcję,  gdyż koszt produkcji byłby kwotą grubo wykraczającą poza możliwości mojego portfela.

Wracając do reala, produkcja naszego filmu zbliża się ku końcowi, także już niedługo będziecie mogli zobaczyć co udało nam się nakręcić w niecałe 4 dni. Tak, dokładnie – niecałe 4 dni nagrań, +/- 21 godzin pracy, jednak uzyskanie wszelkich zezwoleń, zgód, zajęło mi kilka miesięcy. Więcej póki co nie mogę Wam zdradzić.

Przy okazji ponownie zapraszam Was do zerknięcia na te super samochody. Zawsze jest opcja przejechać się takim jako kierowca lub pasażer, tu: prezenty motoryzacyjne

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo