Gry - sprawdź na Ceneo

Czy GTA Online będzie ciągle rozwijane?

  • Rajsi
  • 26.11.2019
  • 0

Dobra wiadomość dla fanatyków GTA Online! 

Jak wiemy, GTA Online co tydzień dostaje mniejsze aktualizacje dotyczące premii, różnych zniżek czy nowości w postaci nowych samochodów.
Co jakiś czas Rockstar wzbogaca również świat gry o nieco większe dodatki, wprowadzające ogromną zawartość. Dzieję się już tak od naprawdę długiego czasu, a więc czy mamy prawo do obaw, że niedługo R* przestanie wspierać GTA Online i skupi się na domniemanym GTA 6?

Niedawno amerykański zespół muzyczny City Morgue opublikował na swoim Instagramie ciekawą grafikę, przedstawiającą współpracę owej grupy z Rockstar’em.
Mogliśmy na niej zauważyć napis – lato 2020. Dużo osób twierdzi, że jest to okres w którym deweloper może przedstawić oficjalną zapowiedź GTA 6. Jeśli to prawda to czasu nie zostało dużo, a więc czy Rockstar zajmie się teraz głównie kolejną częścią GTA? Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

Na szczęście studio nas uspokaja! 
Gracze lubiący GTA Online będą mieli jeszcze naprawdę sporo do roboty.
Otóż Rob Nelson czyli wiceszef Rockstar North w wywiadzie dla PC Gamer Rob Nelson powiedział :

Staramy się mieć plan na co najmniej rok, ale chcemy też mieć możliwość wdrożenia istotnych zmian. Z tego powodu nie ujawniamy graczom całego rozkładu. Mimo to, gracze mogą być spokojni, że mamy mnóstwo nowych pomysłów, których jeszcze nie wykorzystaliśmy.

Jak widać zatem, Rockstar ma dla nas jeszcze dużo pomysłów także pozostaje tylko czekać co takiego planuje przygotować!
Ciekawe więc czy na GTA 6 przyjdzie nam poczekać jeszcze wspomniany – przynajmniej rok czy będzie ono realizowane równolegle z GTA Online. Tego dowiemy się miejmy nadzieję niedługo!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl