Gry - sprawdź na Ceneo

GTA 6 w produkcji?!

  • Rajsi
  • 23.04.2019
  • 0

Bardzo ciekawa informacja dla graczy, którzy czekają na kolejną odsłonę GTA!

Wszyscy wiemy, że GTA V miało swoją pierwszą premierę niemal 6 lat temu! To naprawdę kawał czasu i zapewne wszyscy wyczekują kolejnej odsłony czyli GTA VI. Rockstar jednak milczy i nie podaje nam absolutnie żadnej informacji o domniemanej grze.
Jednak jak wiemy deweloper nie obija się, ponieważ niedawno wydał wielką produkcję jaką jest Red Dead Redemption 2, a teraz pracuje nad Red Dead Online oraz GTA Online dodając co chwile jakieś nowości poprzez liczne aktualizacje.

Możemy przypuszczać, że Rockstar planuje wydać GTA 6, ponieważ jest to jedna z najbardziej znanych serii gier na świecie, która kumuluje ogromne zyski dla producenta.
Dzisiaj przychodzimy z ciekawą informacją, która potwierdza, że nasze przypuszczenia są niemal pewne.

Otóż Bibin Michael czyli były pracownik Rockstar Games, który pracował także przy wielu wyścigowych/samochodowych tytułach napisał coś zdumiewającego w swoich doświadczeniach w karierze.
Pisze on, że od grudnia 2017 roku do kwietnia 2018 roku pracował nad tworzeniem koncepcyjnych pojazdów, które miałyby pasować do świata w GTA V DLC oraz GTA VI!

Jeśli chodzi o samą premierę GTA 6 to nie wiadomo kiedy się odbędzie. Jednak prawdopodobnie będzie miała miejsce już na konsolach nowej generacji.
W sieci można też wyczytać, że w GTA VI odwiedzimy Miami oraz Nowy Jork. Ile w tym prawdy? Tego nikt nie wie, więc pozostaje czekać nam na informacje o Rockstar!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl