Gry - sprawdź na Ceneo

GTA 6 nadchodzi?!

  • Rajsi
  • 26.08.2019
  • 0

GTA VI coraz bliżej czy zwykły zbieg okoliczności?! 

Rockstar czyli firma odpowiedzialna na stworzenie takich tytułów jak GTA, Red Dead Redemption czy Bully stworzyła pewną nadzieje graczom. Otóż Rockstar North swoją siedzibę ma usytuowaną w Edynburgu. Właśnie tam na budynku studia do tej pory wisiał ogromny plakat promujący Red Dead Redemption 2. Jednak właśnie się to zmieniło!

Bilbord jest zdzierany i nikt jeszcze nie wie co ma pojawić się na jego miejscu. Fani przypuszczają, że ma się tam ulokować reklama dotyczący GTA 6 lub Bully 2.
Przypomnijmy także, że przed premierą Red Dead Redemption 2 wisiał tam wielki baner przedstawiający postacie z GTA V. W momencie premiery RDR2, plakat musiał zniknąć i ustąpić miejsce nadchodzącemu tytułowi. Czy tak będzie i tym razem?

Bardzo możliwe, że twórca chce wywiesić bilbord o nowym dodatku do GTA Online czyli Diamond Casino & Resort. DLC zrobiło naprawdę świetne wyniki i osiągnięcia co sam Rockstar tłumaczy jako największe wydarzenie w historii GTA Online.
Istnieje też ewentualność o pracach renowacyjnych i firma ma po prostu plany odświeżyć nieco budynek czy coś w nim zmienić.

Miejmy jednak nadzieje, że dwie powyższe spekulacje się nie sprawdzą. Największą nadzieją jest oczywiście GTA VI, które na pewno powstaje o czym poinformował nas jeden z byłych pracowników Rockstar. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl