Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

GTA 6 latem 2020 roku?!

  • Rajsi
  • 12.11.2019
  • 0

Ciekawostka dotycząca planów Rockstar’a! 

Amerykański zespół muzyczny City Morgue opublikował na swoim Instagramie ciekawą grafikę.
Przedstawia ona logo grupy oraz logo Rockstar’a co może sugerować nawiązanie współpracy pomiędzy zespołem, a studiem. Kooperacja ma zacząć się dokładnie latem 2020 roku. Niestety więcej nie da się rozczytać z obrazka więc można tylko spekulować o co może chodzić (grafika na samym dole).

Możliwe, że omawiany zespół jest odpowiedzialny za ścieżkę muzyczną do GTA 6. Jeśli by tak faktycznie było to prawdopodobnie zobaczylibyśmy Liberty City w następnej części Grand Theft Auto. Wszystko z powodu pochodzenia City Morgue, którzy są z Nowego Jorku. Wyżej przytoczone Liberty City jest właśnie wzorowane na NYC, a więc raczej tam byśmy trafili w GTA 6.
Warto zaznaczyć, że w GTA V można usłyszeć wiele artystów z Kalifornii, a akcja rozgrywa się w mieście wzorowanym na Los Angeles, także scenariusz z Nowym Jorkiem jest dość prawdopodobny.

Jeśli spekulacje są trafne to co oznacza data – lato 2020?
Może to być okres, w którym pojawi się oficjalna zapowiedź GTA 6, np. w postaci trailer’u. Raczej nie ma co liczyć na premierę już latem, ponieważ bardzo możliwe, że Rockstar planuje wydać następną cześć GTA już na nowe generacje konsol. Musiałby się więc jeszcze trochę uzbroić w cierpliwość, ponieważ PS5 i Xbox Scarlett pokażą się najprędzej pod koniec 2020 roku.

Oczywiście nic nie jest pewne więc równie dobrze można spekulować, że grafika dotyczy Bully 2 lub dodatku do GTA Online.
Jak będzie? Tego dowiemy się już niebawem, lecz miejmy nadzieję, że obrazek przedstawia przedsmak długo wyczekiwanego GTA 6.

 

 

 

 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo