GTA 6 – czy będzie? PS5 czy Xbox Scarlett?

  • Paveł
  • 8.11.2019
  • 40

GTA 6 to tytuł, na który czekamy chyba wszyscy, choć niewiele jeszcze o nim wiadomo. Często dostaję pytania odnośnie kolejnej części, stąd postanowiłem zebrać wszystkie Wasze pytania właśnie tutaj, na moim blogu i dać Wam na nie odpowiedź.

Czy będzie GTA 6 na kanale?

Oczywiście, że tak. To seria gier, którą naprawdę kocham. Przeszedłem wszystkie części, od pierwszej, po najnowszą – i to nie jeden raz!

Co najlepsze każda kolejna odsłona gry zawsze była dla mnie lepsza, ciekawsza, fajniejsza. Z pewnością więc złożę zamówienie na grę, jak tylko będzie taka możliwość!

 

Czy GTA 6 będzie posiadało tryb Online?

W obecnych czasach praktycznie każdy tytuł posiada tryb multiplayer. Możemy więc założyć, że z pewnością i w kolejnej części znajdzie się tryb Online. Patrząc jednak na GTA 5 i RDR2, możemy założyć iż Online zostanie uruchomione po kilku miesiącach od premiery.

 

Czy GTA 6 wyjdzie na PC?

Na podstawie Red Dead Redemption 2 oraz GTA 5, możemy śmiało stwierdzić (tak na 99%), iż gra najpierw wyjdzie na konsole, a po około roku trafi na pecety.

Co do wersji na PC na pewno przyjdzie nam nieco poczekać, jednak na pewną ją również zakupię.

 

Czy jak wyjdzie GTA 6 to przestaniesz nagrywać GTA Online?

Gdy pojawi się kolejna odsłona gry, to zapewne przez kilka pierwszych miesięcy będzie jako fabuła, bez Online. Co więcej, jestem pewien, że wielu graczy nie rzuci się na konsole nowej generacji zaraz po ich premierze, gdyż będą zbyt drogie.

Mogę więc śmiało powiedzieć, że na kanale będzie jednocześnie GTA 6 oraz GTA 5 Online, lecz z większym naciskiem na nowszą część. Z czasem na pewno będziemy przechodzić do najnowszej części, porzucać poprzednią, jednak myślę, że zrobimy to stopniowo.

 

Podobno gra ma trafić na konsole PS5 i Xbox Scarlett?

Oczywiście z pewnością tak się stanie, to jest rzecz pewna. Nie oznacza to jednak, że nie stanie się tak jak w przypadku GTA 5. Na kilka miesięcy wcześniej tytuł może trafi na konsole obecnej generacji, po czym zostanie wrzucony również na nową generację konsol.

Jeśli tak będzie, to z pewnością dobrze będzie mieć nową generację konsol. Z doświadczenia wiemy (GTA 5 i PS3/Xbox 360), że z czasem gra robi się zbyt ciężka i przestaje być aktualizowana na starych generacja konsol.

 

Paveł, czy kupisz PS5/Xbox Scarlett dla GTA 6?

Zakładam, że gra trafi najpierw na konsole, lecz nie mamy pewności czy będzie to obecna, czy kolejna generacja konsol. Jeśli faktycznie tak się stanie, to z pewnością zakupię konsole nowej generacji, aby już w dniu premiery móc zagrać w GTA 6.

 

Którą konsole kupisz? PS5 czy Xbox Scarlett?

Pewnie, będzie tak jak teraz, czyli zakupię obie konsole. Dzięki temu mogę grać z widzami posiadającymi Xbox, jak tymi co posiadają PS. Ponadto da mi to pogląd, która konsola jest mocniejsza, lepiej radzi sobie z GTA 6.

 

To były te najczęściej powtarzające się pytania jakie mi zadajecie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie GTA 6, nie znalazłeś odpowiedzi powyżej, śmiało napisz komentarz pod tym wpisem, postaram się odpowiedzieć.

Tagi: / /

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *