Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition to jednak niewypał?

  • Rajsi
  • 13.11.2021
  • 0

W miniony piątek miała miejsce premiera cyfrowej wersji Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition w sklepach PlayStation Store, Microsoft Store na Xbox, Nintendo eShop oraz Rockstar Games Launcher.
Niektórzy gracze czekali dość mocno na premierę, jednak inni podchodzili do niej z lekkim dystansem.

Jak pokazują recenzję czy opinie graczy – Rockstar wydał niedokończoną grę z wieloma błędami i bugami. Tytuł nawet zniknął ze sprzedaży na oficjalnej platformie Rockstar Games Launcher. Powodem tego mają być prawdopodobnie pliki gry z piosenkami, na które Rockstar stracił już licencję.

Jak widać przy premierze Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition jest naprawdę spory chaos, a większość graczy uważa, że jest to po prostu niedopracowany niewypał za który trzeba płacić niemałe pieniądze.
Jest to naprawdę dziwne zachowanie ze strony Rockstar bo przecież studio samo wpadło na pomysł stworzenia odświeżonych wersji gier. Firma tak naprawdę mogła więc dać sobie tyle czasu ile potrzebują, by wypuścić w pełni dokończoną produkcję. Oni jednak pośpieszyli się i na własne życzenie dali graczom nie do końca dobrze ogrzanego kotleta.

Na kanale Rockstar pojawiły się niedawno również krótkie materiały wideo pokazujące porównanie graficzne odświeżonych wersji Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *