God of War: Ragnarok w 2022 roku również na PlayStation 4

  • Rajsi
  • 5.07.2021
  • 0

Jakiś czas temu odbyło się PlayStation Showcase, na którym poznaliśmy wiele ciekawych szczegółów na temat gier na PlayStation. Zobaczyliśmy tam krótki teaser nadchodzącej, nowej części God of War’a. Gracze byli wtedy pewni, że będzie ona się nazywać God of War: Ragnarok, lecz jak się okazało – nie jest to pewne i nie mamy żadnych konkretów dotyczących nazwy kolejnego God of War’a. Na teaserze mogliśmy również zobaczyć rok 2021 co oczywiście wskazywało na datę premiery.

Dzisiaj przychodzimy z kilkoma informacjami dotyczącymi nowej części gry. Nie jest to nic konkretnego, lecz warto znać owe szczegóły ponieważ co nieco one zmieniają.
Zacznijmy od faktu, że większość graczy była wręcz pewna, że God of War: „Ragnarok” pojawi się tylko i wyłącznie na PlayStation 5. Jak się dowiadujemy, jednak tak nie będzie!
Otóż podczas wywiadu, szef Sony Worldwide Studios – Hermen Hulst ujawnił, że nowy God of War projektowany jest nie tylko z myślą o PlayStation 5, lecz również o PlayStation 4. Wiadomo więc, że God of War: „Ragnarok” ukaże się zatem na PlayStation 5 oraz na PlayStation 4.

Drugą ciekawą wiadomość opublikowało studio Sony Santa Monica w swoim wpisie na Twitterze. Możemy w nim przeczytać, że twórcy zdecydowali się jednak na przesunięcie premiery na rok 2022. Okazuje się jednak, że nowego God of War’a nie dostaniemy w tym roku. Nie wiemy oczywiście kiedy dokładnie możemy się spodziewać premiery tytułu.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *