Gry - sprawdź na Ceneo.pl

God of War i Horizon Zero Dawn razem za niecałe 50 zł

  • Rajsi
  • 22.02.2020
  • 0

Super trik! 

Dobrze Wam się gra na konsoli PS4 i chętnie to robicie? Jednak od jakiegoś czasu zastanawiacie się co by tu jeszcze ograć ale nie macie ochoty wydawać fortuny na kolejny tytuł?
Jeśli tak to mamy idealne rozwiązanie tego problemu!

Otóż istnieje sklep CDKeys, gdzie aktualnie organizowane są mega obniżki na dwie, super produkcje!
Mowa tutaj o God of War oraz Horizon Zero Dawn. Ich ceny to odpowiednio 26 zł i 21 zł. Warto zaznaczyć, że w sklepie PS Store zapłacimy za każdą z nich po 79 zł czyli 158 zł za dwie gry. Tutaj dorwiemy je za niecałe 50 zł!
Jedynym minusem i „haczykiem” może być to, że są to wersje amerykańskie więc tylko taki język jest dostępny w tytułach. Z tego również powodu musimy wykonać nieco więcej czynności niż kliknąć tylko „kup grę”. Wszystko jest jednak bardzo proste, a poniżej znajduje się dokładna instrukcja jak kupić produkcje:

  1. Wejdź TUTAJ (God od War) lub/i TUTAJ (Horizon Zero Dawn).
  2. Kup grę, wykonuj instrukcję po kolei i czekaj na kod, który dostaniesz na email.
  3. Załóż nowe konto PSN, gdzie podasz region jako Ameryka.
  4. Zrealizuj otrzymany kod na tym koncie.
  5. Włącz swoje PlayStation 4, zaloguj się na konto amerykańskie i ściągnij grę.
  6. Ustaw konto amerykańskie jako podstawowe (ustawienia – zarządzanie kontami – aktywuj jako podstawowe PS4).
  7. Możesz zalogować się na swoje główne konto i grać z niego w pobraną grę, dzięki ustawieniu tamtego konta jako podstawowe.

Warto tutaj zaznaczyć, że będziecie teraz mieli dwa konta PSN na swoim PS4 – swoje główne na którym cały czas graliście i nowe amerykańskie. Jednak absolutnie nie ma co się martwić, że będziecie musieli się przelogowywać z jednego na drugie jeśli będziecie chcieli pograć w daną grę.
Ustawienie konta amerykańskiego jako podstawowe pozwoli Wam grać we wszystkie gry, które posiada to konto na dowolnym koncie które macie w swoim PS4.

Wszystko działa tak jak powinno, sprawdziłem na swoim przykładzie także polecam bo naprawdę można zyskać dwie super gry za niewielkie pieniądze!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo