Ghost of Tsushima pojawi się na PC?

  • Rajsi
  • 22.06.2021
  • 0

Zapewne kojarzycie grę Ghost of Tsushima, która miała swoją premierę niecały rok temu. Jest to gra ekskluzywna na konsole PlayStation, która posiada naprawdę wysokie oceny, a wiele graczy mówi, że jest to jedna z najlepszych gier na PlayStation 4.

Wspomniałem, że jest to gra ekskluzywna czyli tytuł, który jest dostępny tylko i wyłącznie na konsolach od Sony. Dzisiaj przychodzimy z pewną ploteczką dotyczącą tego, że Ghost of Tsushima pojawi się również na PC.
Jak wiemy, Sony zmienia swoją taktykę oraz wypuszcza coraz więcej gier ekskluzywnych również na PC. Tak było chociażby z Horizon Zero Dawn czy Days Gone. Firma zapowiedziała również, że kolekcja będzie się powiększać i coraz więcej tytułów ukaże się również na komputery osobiste. Czy jedną z kolejnych będzie właśnie Ghost of Tsushima?

Otóż Ghost of Tsushima w oficjalnym sklepie PlayStation zmieniło lekko swoją okładkę. Jest to mała zmiana, lecz dająca do myślenia. Otóż z prawego górnego rogu zniknął napis „Only on PlayStation„. Napis ten oczywiście posiada każda gra, która jest exclusivem na PlayStation. Co ciekawe, podobna akcja miała miejsce w przypadku Horizon Zero Dawn oraz Days Gone, kiedy to owe gry również traciły ekskluzywność. Jak będzie naprawdę? Czas pokaże, lecz warto obserwować temat, ponieważ wyjdę się ciekawy.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *